Home Sempozyumlar

Sempozyumlar

VI. ULUSAL AŞI SEMPOZYUMU

21 – 25 Ekim 2015 tarihleri arasında Sheraton Hotel & Convention Center’da düzenlenecek olan V. Ulusal aşı sempozyumuna katılım ve diğer bilgiler için lütfen VI. Ulusal Aşı Sempozyumu sitesini ziyeret edin.

V. ULUSAL AŞI SEMPOZYUMU

25 – 29 Eylül 2013 tarihleri arasında Sheraton Hotel & Convention Center’da düzenlenecek olan V. Ulusal aşı sempozyumuna katılım ve diğer bilgiler için lütfen V. Ulusal Aşı Sempozyumu sitesini ziyeret edin.

IV. ULUSAL AŞI SEMPOZYUMU

27 Eylül – 30 Eylül 2011 tarihleri arasında Sheraton Hotel & Convention Center’da düzenlenecek olan IV. Ulusal aşı sempozyumuna katılım ve diğer bilgiler için lütfen IV. Ulusal Aşı Sempozyumu sitesini ziyeret edin.

 

III. ULUSAL AŞI SEMPOZYUMU

29 Eylül – 4 Ekim 2009 tarihleri arasında Sheraton Hotel & Convention Center’ da düzenlenecek olan II. Ulusal aşı sempozyumuna katılım ve diğer bilgiler için lütfen III. Ulusal Aşı Sempozyumu sitesini ziyeret edin.

 

II. ULUSAL AŞI SEMPOZYUMU

31 Ekim – 4 Kasım 2007 tarihleri arasında Sheraton Hotel & Convention Center’ da düzenlenecek olan II. Ulusal aşı sempozyumuna katılım ve diğer bilgiler için lütfen II. Ulusal Aşı Sempozyumu sitesini ziyeret edin.

I. ULUSAL AŞI SEMPOZYUMU

Türkiye´de ilk defa düzenlenen I.Ulusal Aşı Sempozyumu 21-27 Eylül 2005 tarihleri arasında Ankara´da Sağlık Bakanlığı ve Enfeksiyon Hastalıkları Derneği´nin ortak organizasyonu ile gerçekleştirilmiştir.

2007 yılında gercekleştirilecek II. Ulusal Aşı Sempozyumu 27 Ekim – 1 Kasım 2007 tarihleri arasında Ankara’ da yapılacaktır.

I.Ulusal Aşı Sempozyumunda yapılan sunumlara ulaşmak ve I. Ulusal Aşı Sempozyumu ile ilgili daha fazla bilgi edinebilmek için lütfen

I. Ulusal Aşı Sempozyumu sitesini ziyaret edin.